Zielone Ziomki z SP3 zdobyły jary Błędzianki

wycieczkaOstatnią, słoneczną i ciepłą niedzielę lata Zielone Ziomki z SP3 wraz z rodzinami spędziły na rodzinnym rajdzie rowerowym „Zdobywamy Jary Błędzianki. 47 rowerów stanęło na starcie dziesięciokilometrowego rajdu.

Malownicza trasa prezentująca przepiękny, niezwykle urozmaicony krajobraz polodowcowy pozwoliła na sprawdzenie umiejętności kolarskich uczestników. Wszyscy uczestnicy ukończyli rajd. Po ukończeniu rajdu uczestnicy niedzielnej wyprawy wzięli udział w pikniku pod słynnymi akweduktami. Był to miły czas wspólnych zabaw dzieci w które włączali się rodzice.

Trzeci weekend września to czas akcji „Sprzątanie Świata”, Zielone Ziomki tą akcję przeprowadziły w Stańczykach. Był to wyjazd nie tylko rekreacyjny ale również edukacyjny. Uczestnicy zostali zapoznani z tematyką regionalną i geologiczną. Podsumowanie dnia odbyło się przy ognisku, w czasie którego dzieci pochwaliły się, jakie umiejętności i wiadomości zdobyły tego dnia. Na koniec Zielone Ziomki otrzymały upominki przygotowane przez Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej.


Aktualności

Powiązane artykuły