Wspólne picie zakończone rozbojem

alkoholZarzut rozboju usłyszał 23-letni mieszkaniec Gołdapi. Mężczyzna podejrzany jest o zaatakowanie kompana, z którym wcześniej pił alkohol. Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy zgłosił sprawę na Policję, napastnik natomiast trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policyjny wraz zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym.

We wtorek (16 września) w godzinach wieczornych do Komendy Powiatowej Policji w Olecku zgłosił się 23-letni mieszkaniec gminy Kowale Oleckie twierdząc, że został pobity na jednej z ulic Gołdapi.

Gołdapscy policjanci, którym przekazano zgłoszeniem ustalili, że 23-latek w nocy z 15/16 września wspólnie z trzema mężczyznami spędzał czas w Gołdapi pijąc alkohol. W trakcie spotkania pomiędzy uczestnikami doszło do awantury, podczas której 23-letni mężczyzna został zaatakowany przez jednego z kompanów. Napastnik kilkukrotnie uderzył go pięścią w twarz, po czym ukradł mu gitarę wartą 500 złotych. Policjanci szybko ustalili dane napastnika. Okazał się nim być 23-letni Paweł K., mieszkaniec Gołdapi. Mężczyzna szybko został zatrzymany. Usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły