Tragiczne zderzenie trzech aut na obwodnicy

wypadek_1Jedna osoba zginęła i jedna została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 9:25 na obwodnicy Gołdapi. Wypadek najprawdopodobniej spowodował kierujący daewoo, który na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20 września) około godziny 9:25 na skrzyżowaniu drogi W-650 (obwodnicy Gołdapi) i ul. Wojska Polskiego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wynika, że najprawdopodobniej kierujący daewoo Matiz jadąc od strony Gołdapi w kierunku Zajazdu Piękna Góra nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony przejścia granicznego nissanowi. Doszło do zderzenia, w wyniku którego matiz wpadł do przydrożnego rowu, natomiast nissan uderzył w stojące na skrzyżowaniu od strony zajazdu renault.

W wyniku tego zderzenia do szpitala trafił kierujący daewoo, natomiast jego pasażerka, mieszkanka Olsztyna zmarła w karetce pogotowia podczas reanimacji. Trwają czynności wyjaśniające. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Tragiczne zderzenie trzech aut na obwodnicy

 1. pit

  TU MIAŁA BYĆ ESKAPADA!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zgrzyt

  Zakładam, że chodziło o estakadę

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Socjotechnika Goebellsa

  Problem jest w organach decyzyjnych: urzędach i urzędnikach („specjalistach”??). Oni mają niestety podstawowe braki w wykształceniu, oni często narzucają bzdurne, kosztowne i niebezpieczne rozwiązania.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Artur

  Problem to kierowcy którzy nie przestrzegają przepisów a znaki maja za nic a to są skutki !!!!!!!!!!!!!!!1

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Marian

  Wypada tu zwrócić uwagę na kolejny niezwykle niebezpieczny element naszej infrastruktury drogowej. Do wielu poważnych kolizji będzie dochodziło w obrębie nowo budowanego marketu Lidl. Korki, wymuszenia pierwszeństwa przejazdu będą tam na porządku dziennym, aż dziw bierze że otrzymali pozwolenie na wybudowanie tam marketu.

  A swoją drogą to skrzyżowanie z obwodnicą powinno być już oznaczone czarnym punktem !

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Maciek

  Ponawiam propozycję na proste i niedrogie rozwiązanie – tarka odblaskowa, czyli gumowe pasy naklejone poprzecznie na jezdnię przed dojazdem do skrzyżowania z obwodnicą.
  np: http://www.mmszczecin.pl/384926/szczecin-tarki-na-mieszka-i-kierowcy-pojada-wolniej
  W Olecku takie już są.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Marian

   Maciek, tarka odblaskowa jest dobrym rozwiązaniem na lato i jesień, ale kiedy spadnie trochę śniegu i chwyci mróz – znacznie wydłuża drogę hamowania. Koszt takiego rozwiązania to około 12 tyś. zł, można byłoby spróbować.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 7. ...........

  Jaki kto ma problem? Widoczność jest doskonała, ani barier ani zakrętów. A STOP nie stoi tam bez przypadku. Patrzeć na znaki i filozofii nie ma.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...