Tragiczne zderzenie trzech aut na obwodnicy

wypadek_1Jedna osoba zginęła i jedna została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 9:25 na obwodnicy Gołdapi. Wypadek najprawdopodobniej spowodował kierujący daewoo, który na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20 września) około godziny 9:25 na skrzyżowaniu drogi W-650 (obwodnicy Gołdapi) i ul. Wojska Polskiego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu wynika, że najprawdopodobniej kierujący daewoo Matiz jadąc od strony Gołdapi w kierunku Zajazdu Piękna Góra nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony przejścia granicznego nissanowi. Doszło do zderzenia, w wyniku którego matiz wpadł do przydrożnego rowu, natomiast nissan uderzył w stojące na skrzyżowaniu od strony zajazdu renault.

W wyniku tego zderzenia do szpitala trafił kierujący daewoo, natomiast jego pasażerka, mieszkanka Olsztyna zmarła w karetce pogotowia podczas reanimacji. Trwają czynności wyjaśniające. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Tragiczne zderzenie trzech aut na obwodnicy

 1. pit

  TU MIAŁA BYĆ ESKAPADA!!!!!

   
 2. Zgrzyt

  Zakładam, że chodziło o estakadę

   
 3. Socjotechnika Goebellsa

  Problem jest w organach decyzyjnych: urzędach i urzędnikach („specjalistach”??). Oni mają niestety podstawowe braki w wykształceniu, oni często narzucają bzdurne, kosztowne i niebezpieczne rozwiązania.

   
 4. Artur

  Problem to kierowcy którzy nie przestrzegają przepisów a znaki maja za nic a to są skutki !!!!!!!!!!!!!!!1

   
 5. Marian

  Wypada tu zwrócić uwagę na kolejny niezwykle niebezpieczny element naszej infrastruktury drogowej. Do wielu poważnych kolizji będzie dochodziło w obrębie nowo budowanego marketu Lidl. Korki, wymuszenia pierwszeństwa przejazdu będą tam na porządku dziennym, aż dziw bierze że otrzymali pozwolenie na wybudowanie tam marketu.

  A swoją drogą to skrzyżowanie z obwodnicą powinno być już oznaczone czarnym punktem !

   
 6. Maciek

  Ponawiam propozycję na proste i niedrogie rozwiązanie – tarka odblaskowa, czyli gumowe pasy naklejone poprzecznie na jezdnię przed dojazdem do skrzyżowania z obwodnicą.
  np: http://www.mmszczecin.pl/384926/szczecin-tarki-na-mieszka-i-kierowcy-pojada-wolniej
  W Olecku takie już są.

   
  1. Marian

   Maciek, tarka odblaskowa jest dobrym rozwiązaniem na lato i jesień, ale kiedy spadnie trochę śniegu i chwyci mróz – znacznie wydłuża drogę hamowania. Koszt takiego rozwiązania to około 12 tyś. zł, można byłoby spróbować.

    
 7. ...........

  Jaki kto ma problem? Widoczność jest doskonała, ani barier ani zakrętów. A STOP nie stoi tam bez przypadku. Patrzeć na znaki i filozofii nie ma.