Pomóżmy chorej Brygidzie! Pójdźmy na mecz!

brygida_nowa_obrocona_okiSerdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o dobrym sercu w niedzielę na godzinę 16:00 na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi na mecz szóstej kolejki piłki nożnej o mistrzostwo III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, podczas którego odbędzie się zbiórka funduszy dla chorej Brygidy Dębowskiej. Cześć dochodów ze sprzedaży biletów zostanie również przekazana na pomoc w leczeniu Brygidy.

Brygida Dębowska ma 34 lata i mieszka w Suwałkach. W 2008 roku rozpoznano u niej białaczkę włochato-komórkową. To bardzo rzadko spotykana choroba, zwłaszcza u młodych osób. Leczenie chemioterapią nie przynosi rezultatów i do tej pory Pani Brygida miała cztery nawroty choroby.

Lekarze w Polsce nie mogą już jej pomóc.

W związku z możliwością wzięcia udziału w badaniu klinicznym w Stanach Zjednoczonych, chciałabym bardzo wykorzystać szansę podjęcia leczenia, w Polsce nie ma takich warunków w ramach importu docelowego, lek jest niezarejestrowany, nawet w ramach niestandardowej chemioterapii.

Potrzebne są środki na kilkumiesięczny wyjazd do USA m.in.:przeloty, mieszkanie, wyżywienie, dodatkowe konsultacje lekarskie czy inne, nieprzewidziane okoliczności, co będzie stanowiło kwotę, której sama sobie nie zapewnię-mówi.

– Leczenie w Stanach będzie trwało od ośmiu do dziesięciu miesięcy, a więc pani Brygida będzie musiała przynajmniej 3 -krotnie przelecieć w obie strony.

Nie bądźmy obojętni i pomóżmy. Pozdrawiam Zbyszek Konobrocki

rominta mecze III ligi 6 kolejka


Aktualności

Powiązane artykuły