Gołdapski Sukces na Letnim Biegu Piastów

bieg_piastow_4W sobotę 30 sierpnia w Jakuszycach miało miejsce sportowe zakończenie wakacji, w ramach którego odbyły się sprinty na nartorolkach terenowych oraz biegi górskie na 10 i 21 km. Ogromnym sukcesem zakończył te zawody jedyny reprezentant Gołdapi Dawid Karniłowicz, zajmując 2. miejsce w sprintach na nartorolkach i 9. w biegu na trudnej, kamienistej trasie biegu na 10 km.

Mimo tego, że zawody rozgrywane były na drugim końcu Polski, gołdapski sport i zawodnicy z Gołdapi nie są „anonimowi”. Bardzo często komentator wspominał o wspaniałej grupie biegaczy „Łowcy Przygód Gołdap”, znanej już chyba w całym kraju, a także ogólnie o całym mieście Gołdap jako mieście przyjaznym dla sportu, w którym odbywają się tak znane imprezy jak półmaraton na nartorolkach czy zimowy narciarski Bieg Jaćwingów…Promocja i rozwój Gołdapskiego sportu jak się patrzy…

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Gołdapski Sukces na Letnim Biegu Piastów

 1. Tak

  GRATULUJĘ:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ups

  Panie Dawidzie gratulacje !!!!!!.
  do bufonów reklamujących się ciągle w internecie – ten człowiek zasługuje na szacunek. Pokazuje to swoją pracą z młodzieżą.
  PS. nie jestem żadnym znajomym tego Pana. Zacznijmy doceniać ludzi którzy coś potrafią a nie tych którzy lecą na znajomościach.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...