To było już ostatnie plenerowe spotkanie z kabaretem w tym sezonie. W niedzielę publiczność gołdapską rozbawiał żywiołowy kabaret DKD. Organizatorem spotkań był Dom Kultury.
Powiązane artykuły
-
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała... -
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny
Wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego Tatusiom od całej EkoDrużyny Gołdap przesyłają dzieciaki z 3a SP2 w Gołdapi. -
Tata, który czyta i buduje!
Z okazji Dnia Ojca Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza na rodzinne spotkanie „Tata, który czyta i...

















