Dożynki Powiatowe w Gołdapi – 13 września 2014

dożynki_zapowiedzStarosta Gołdapski ogłasza konkurs „na najpiękniejszy wieniec dożynkowy” Dożynek Powiatowych 2014, które w tym roku odbędą się 13 września w Gołdapi (plac Zwycięstwa).

Do udziału w konkursie zapraszamy: osoby prywatne, stowarzyszenia, sołectwa i grupy nieformalne. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o telefoniczne lub osobiste potwierdzanie swojego uczestnictwa do dnia 5 września 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Gołdapi (e-mail: promocja@powiatgoldap.pl, tel.: 87 615 44 03).

Jednocześnie organizatorzy zapraszają wszystkie sołectwa, osoby prywatne i piekarnie z powiatu gołdapskiego do wzięcia udziału w konkursach „na najciekawszą prezentację swojego sołectwa”, „na najsmaczniejszy chleb” oraz „na okazy z pola, sadu i ogrodu”. Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 5 września 2014 r. do Starostwa Powiatowego w Gołdapi (e-mail: promocja@powiatgoldap.pl, tel.: 87 615 44 03). Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronach www.powiatgoldap.pl, www.goldap.pl oraz w Starostwie Powiatowym w Gołdapi w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu.

Do 5 września Starostwo Powiatowe w Gołdapi, na powyżej podany adres, będzie również przyjmowało zgłoszenia producentów żywności tradycyjnej i twórców rękodzieła ludowego, którzy zechcą wystawić swoje stoiska w trakcie Dożynek Powiatowych w Gołdapi. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonania wyboru wystawców.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Urząd Miejski w Gołdapi, Urząd Gminy Banie Mazurskie i Urząd Gminy Dubeninki.

Patronat Honorowy: Wojewoda Warmińsko – Mazurski Marian Podziewski

Wsparcie medialne: TVP Olsztyn, Radio 5, Kurier Gołdapski, Goniec Extra, goldap.info, goldap.org.pl, zbliska.goldap.pl, twojagoldap.pl .

 

 

Powiązane artykuły