AmeriGas nagrodzi Szkołę Podstawową w Pogorzeli

AmeriGas_KonkursFirma AmeriGas Polska, w ramach akcji „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!”, wyposaży Szkołę Podstawową w Pogorzeli w nowoczesne pomoce edukacyjne.

Celem pierwszej edycji konkursu „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!” było wsparcie szkół z całej Polski w zakresie wyposażenia pracowni dydaktycznych, a także integracja uczniów, nauczycieli i rodziców w poprawę jakości warunków kształcenia. Podkreślaliśmy również względy świadomości ekologicznej, konkurs promował bowiem gaz płynny jako paliwo do gotowania czy ogrzewania, który jest fantastyczną, ekologiczną alternatywą dla węgla i oleju opałowego! – mówi Agnieszka Stochmal, marketing manager w AmeriGas Polska. Bez wątpienia AmeriGas to firma, która dystrybuując swoje produkty angażuje się w życie lokalnych społeczności.

Uczniowie szkół, które wzięły udział w konkursie, przez pół roku zbierali foliowe plomby AmeriGas z zaworów butli gazowych. Szkoły, które ogółem zebrały ich najwięcej lub najwięcej w przeliczeniu na jednego ucznia, otrzymały punkty, za które następnie zamawiały wybrane przez siebie nagrody. Dzięki całej Akcji AmeriGas wyposażyła ponad 40 szkół, z różnych części Polski, w pomoce edukacyjne takie jak: mikroskopy, monitory, projektory multimedialne, laptopy, tablice interaktywne i inne. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem szkół, więc już we wrześniu AmeriGas uruchamia drugą jej edycję! Więcej informacji znajduje się na stronie www.konkursamerigas.pl

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “AmeriGas nagrodzi Szkołę Podstawową w Pogorzeli

  1. ...

    Brawo. Gdzie inne szkoły?

  2. HH

    Cyt. „Brawo. Gdzie inne szkoły?”
    A skąd wiesz czy nie brały działu? Może po prostu zebrały mniej i nie załapały się na nagrody?