Odpowie za kradzież biżuterii, telefonów i sprzętu

kodeks_karnyZarzut kradzieży usłyszał 19-letni mieszkaniec Gołdapi, który z prywatnego domku letniskowego ukradł różnego rodzaju sprzęt oraz biżuterię o wartości ponad 1000 złotych. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat może grozić 19-letniemu mieszkańcowi Gołdapi, który podejrzany jest o kradzież biżuterii oraz różnego rodzaju sprzętu. Do zdarzenia doszło 10 maja na terenie domków letniskowych w Gołdapi. Nieznany wówczas sprawca przez niezabezpieczone okno dostał się do wnętrza domku letniskowego skąd dokonał kradzieży m.in. biżuterii, 2 siekier, przewodów elektrycznych, 2 telefonów komórkowych oraz lodówki turystycznej.

Skradzione mienie oszacowano na ponad 1000 złotych. Policjanci wydziału kryminalnego zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali 19-letniego Adriana W. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut, do którego się przyznał. Część mienia odzyskano, wkrótce wróci ono do właściciela. Teraz 19-latek ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły