Z 3,3 promila alkoholu w organizmie opiekowała się dziećmi

alcoblowGołdapscy policjanci interweniowali wobec 42-letniej mieszkanki powiatu gołdapskiego, która będąc pod wpływem alkoholu zajmowała się małoletnimi dziećmi. Kobieta w tym czasie miała 3,3 promila alkoholu w organizmie. O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj około godziny 14:50 gołdapscy policjanci otrzymali informacje, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu gołdapskiego kobieta może opiekować się małoletnimi dziećmi będąc pod działaniem alkoholu. Na miejscu mundurowi zastali 42-letnią Jolantę S., od której wyczuwalny był zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Kobieta miała ponad 3,3 promile alkoholu w organizmie. W mieszkaniu, oprócz niej, znajdowały się małoletnie dzieci, którymi kobieta się zajmowała.

Dzieci przekazano pod opiekę krewnym. Teraz o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci sprawdzają również czy matka swoim zachowaniem mogła narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły