Siedemnastolatka z 2 promilami

alkometr a2.0Gołdapscy policjanci interweniowali wobec pijanej nastolatki. 17-letnia dziewczyna chcąc pokazać się przed znajomymi pokazała policjantom środkowy palec, czego później żałowała. Z dwoma promilami alkoholu w organizmie przekazano ją pod opiekę krewnym. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Dzisiejszej nocy 20 minut przed godzin 01:00 gołdapscy funkcjonariusze podczas patrolowania Promenady Zdrój w Gołdapi zauważyli grupę osób, z której jedna na widok radiowozu zaczęła pokazywać w kierunku policjantów różne niecenzuralne gesty. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast. Wylegitymowali „gestykulantkę”, którą okazała się być 17-letnia Adrianna D. Od nastolatki mundurowi wyczuli zapach alkoholu. Sprawdzili jej stan trzeźwości, po którym okazało się, że ma ona 2 promile alkoholu w organizmie. Dziewczynę przekazano pod opiekę krewnym. O nietrzeźwym stanie nastolatki i jej nietypowy sposobie na spędzanie czasu zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Siedemnastolatka z 2 promilami

 1. mario

  trzeba dziewczynę wysłać na wakacje do surowych rodziców 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ups

  siedemnastoletnie dziecko – 2 promile alkoholu i oddano krewnym???????????????? a gdzie jest wytrzeźwiałka. ????? kto sprzedał dziecku alkohol, kto dał dziecku alkohol, A ile lat mieli pozostali uczestnicy?? Jeżeli wszyscy byli pełnoletni to kto dał małopacie alkohol??????? W gołdapskich sklepach monopolowych jak tylko chcesz to alkohol sprzedadzą również małolatom. Do straży miejskiej może trzeba przyjrzeć się tym sklepom. Czas wakacji już tuż tuż.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...