Siedemnastolatka z 2 promilami

alkometr a2.0Gołdapscy policjanci interweniowali wobec pijanej nastolatki. 17-letnia dziewczyna chcąc pokazać się przed znajomymi pokazała policjantom środkowy palec, czego później żałowała. Z dwoma promilami alkoholu w organizmie przekazano ją pod opiekę krewnym. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Dzisiejszej nocy 20 minut przed godzin 01:00 gołdapscy funkcjonariusze podczas patrolowania Promenady Zdrój w Gołdapi zauważyli grupę osób, z której jedna na widok radiowozu zaczęła pokazywać w kierunku policjantów różne niecenzuralne gesty. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast. Wylegitymowali „gestykulantkę”, którą okazała się być 17-letnia Adrianna D. Od nastolatki mundurowi wyczuli zapach alkoholu. Sprawdzili jej stan trzeźwości, po którym okazało się, że ma ona 2 promile alkoholu w organizmie. Dziewczynę przekazano pod opiekę krewnym. O nietrzeźwym stanie nastolatki i jej nietypowy sposobie na spędzanie czasu zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Siedemnastolatka z 2 promilami

  1. mario

    trzeba dziewczynę wysłać na wakacje do surowych rodziców 🙂

     
  2. ups

    siedemnastoletnie dziecko – 2 promile alkoholu i oddano krewnym???????????????? a gdzie jest wytrzeźwiałka. ????? kto sprzedał dziecku alkohol, kto dał dziecku alkohol, A ile lat mieli pozostali uczestnicy?? Jeżeli wszyscy byli pełnoletni to kto dał małopacie alkohol??????? W gołdapskich sklepach monopolowych jak tylko chcesz to alkohol sprzedadzą również małolatom. Do straży miejskiej może trzeba przyjrzeć się tym sklepom. Czas wakacji już tuż tuż.