Piesza i rowerzysta w szpitalu

potracenie_2Gołdapscy policjanci ustalają okoliczności nietypowego wypadku, do którego doszło wczorajszego popołudnia na Pięknej Górze w Gołdapi. Rowerzysta potrącił 17-letnią mieszkankę okolic Białegostoku. Oboje trafili do szpitali w Suwałkach i Olecku. Trwają czynności wyjaśniające.

Wczoraj (22.06) kilka minut po godzinie 13:00 gołdapscy policjanci otrzymali informację o potrąceniu pieszego na tzw. torze saneczkowym na Pięknej Górze w Gołdapi . Z wstępnych ustaleń miejscowych funkcjonariuszy wynika, że 48-letni mieszkaniec miasta zjeżdżając rowerem ze szczytu góry torem o betonowej nawierzchni najprawdopodobniej nie zauważył idących kobiet. Podczas wymijania najechał na idącą bliżej środka 17-letnią mieszkankę okolic Białegostoku. Przeprowadzone badanie rowerzysty potwierdziło, że był trzeźwy.

W wyniku tego zdarzenie piesza doznała urazu głowy i złamania obojczyka, i w takim stanie została przetransportowana śmigłowcem do Suwałk, natomiast rowerzysta również z urazem obojczyka i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala w Olecku. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. (Red. KPP Gołdap)

potracenie_1


Aktualności

Powiązane artykuły