Na sesji absolutoryjnej

sesja_9Przy trzech głosach wstrzymujących się Rada Miejska Gołdapi przyjęła absolutorium dla burmistrza Marka Mirosa. Piątkowa sesja rozpoczęła się od podziękowania Czesławie Jakubanis za pełnienie funkcji prezesa Oddziału Gołdap ZNP.

W wyniku niedawnych wyborów nowym prezesem została Grażyna Iber.

Ponadto na posiedzeniu rani zaakceptowali przyjęcie „Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego Gminy Gołdap do roku 2025”. Zwiększono też osiedli z pięciu do siedmiu, dostosowując ich granice do nowej ordynacji wyborczej.

Przewodniczący Komisji Spraw Obywatelskich Piotr Kuśtowski po raz kolejny zwrócił uwagę na bałagan w otoczeniu ciepłowni przy Żeromskiego. chodzi głownie o utwardzenie drogi w kierunku tej ulicy, co właściciel ma zapisane w akcie notarialnym.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Na sesji absolutoryjnej

 1. Przygotował taczkę i

  Zastanawiam się czy burmistrz wie ze w związku z jego niegospodarnością i (…) jest już przygotowywany proces zbiorowy mieszkańców Gołdapi ? Ciekawe czy wtedy w jego sprawie wstawi się Prezydent Bul-Komorowski?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. tlen

  Wybór p. Iber na prezesa to dzień, w którym umarło gołdapskie ZNP. Zapewne ta pani będzie godnie działać w interesie p. burmistrza. Nauczyciele strzelili sobie samobója, szkoda tylko, że niektórzy nawet się nie zorientowali.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anka

  Pani G.Iber osiągnęła swój cel: ma pracę na 4 lata. Gołdapscy ZNP-cy swojego celu nie osiągnęli. Chyba, że ich celem było pomóc pani Iber zdobyć tę robotę. Niczego dobrego po tym wyborze nie należy się spodziewać.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Emilia

  ZNP umarło? Ktoś zapomina, że ZNP to nie garstka tych stetryczałych działaczek, które dbały głównie o zabezpieczenie swoich własnych interesów a duże grono młodych, ambitnych nauczycieli, którzy w dotychczasowej konfiguracji personalnej nie mieli możliwości zaistnieć. Niczego dobrego nie należy się spodziewać? Kogoś tutaj widać mocno boli, że stary, zapyziały układ się sypie. Na pohybel…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Kazik

  sądzę, że burmistrz już drży ze strachu, kontrolowany przez 24 lata przez niezależne instytucje, po takim wpisie na pewno bardzo się boi. Prymitywny ten od taczek jest chyba…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Anka

  W młodzieży siła! Ale w pani Iber NIE!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...