Medale, gratulacje i podziękowania na sesji

sesja_starostwo_1Czerwcowa sesja Rady Powiatu (17.06.2014r.) nieco odbiegała od jej tradycyjnej formy, bowiem przygotowano szereg wyróżnień i gratulacji dla zaproszonych gości. W pierwszej kolejności starosta gołdapski Andrzej Ciołek uhonorował medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” osoby, których działania mają pozytywny wpływ na kształtowanie i rozwój powiatu gołdapskiego.

Medale otrzymały: Wioletta Anuszkiewicz, Genowefa Staniaszek, Zofia Mossakowska, Czesława Jakubanis oraz Anna Rawinis. Starosta, wspólnie z przewodniczącym Rady Powiatu Leszkiem Retelem wręczyli też listy gratulacyjne radnym powiatu gołdapskiego oraz emerytowanym pracownikom Starostwa Powiatowego w Gołdapi nieobecnym na powiatowych obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego.

Starosta wraz z przewodniczącym uroczyście pogratulowali pani Grażynie Iber objęcia stanowiska Prezesa Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gołdapi. Z kolei dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Gryszkowska serdecznie podziękowała wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbył się 7 czerwca w ramach XVI Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina fundamentem życia społecznego”.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Medale, gratulacje i podziękowania na sesji

 1. Gołdapianin

  Akcję ” Medal za głos w wyborach” uważam za małoskuteczną, lemingi i mochery już na to się nie nabiorą. Tylko obietnice załatwienia pracy i czysta gotówka coś mogą jeszcze zdziałać. Link z ciekawą analizą.
  http://www.youtube.com/watch?v=4LNaHauW47s&list=UUrFx0KTUzpDQY2mkLWoIdyg

  Pozdrawiam zdrowomyślących

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...