Większość z nich stanęła na podium

biegi_10

biegi_10W sobotę 17 maja odbyła się II Olecka 13. Piękną malowniczą trasę (13 km wokół Jeziora Oleckiego) pokonało 161 zawodników w tym 11 z Gołdapi. Większość z nich stanęła na podium, bądź zabrakło im naprawdę niewiele do tzw. pudła.

W kategorii open kobiet drugi raz z rzędu wygrała Maria Wojda bijąc rekord trasy!!! W kat K 30 zwyciężyła Emilia Wołyniec. W kat K20 I miejsce zajęła Agata Sieczkowska, a III Ola Mejcz. W kategorii mężczyzn M30 wygrał Tomasz Bukwaś, a drugi był Dawid Karniłowicz. Drużynowo „Łowcy Przygód” Gołdap zajęli 3. miejsce w składzie: Maria Wojda, Tomasz Bukwaś, Dawid Karniłowicz, Tomasz Bielski.

Na mecie na wszystkich zawodników czekały pamiątkowe medale, a wśród wszystkich zawodników rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody. Wyniki gołdapskich biegaczy: