Chcemy kontynuować to szlachetne współzawodnictwo artystyczne

LOGO KONKURSU

LOGO KONKURSUDom Kultury w Gołdapi zaprasza do udziału w III edycji konkursu fotograficznego pn. „NASZE GOŁDAPSKIE”. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2010 podczas obchodów 440-lecia Gołdapi. Chcemy kontynuować to szlachetne współzawodnictwo artystyczne co dwa lata.

Fotografia po wielkim technologicznym bumie i umasowieniu techniki cyfrowej stała się najbardziej powszechnym hobby współczesnego człowieka.

Zapraszamy do kreatywnego spojrzenia na naszą Małą Ojczyznę – Ziemię Gołdapską, a także na ludzi tej części Polski – przyjrzyjmy się ich życiu na co dzień i od święta.

Niech różnorodne wydarzenia sportowe i kulturalne staną się inspiracją do powstania ambitnych fotoreportaży i zestawów zdjęć; ale także życie w rodzinie, szkole i zakładzie pracy niech nie przechodzi obok nas niezauważone i stanie się ciekawą inspiracją do twórczości fotograficznej.

Na konkurs „NASZE GOŁDAPSKIE” można zgłaszać prace w dwóch kategoriach:

I. NATURA i ARCHITEKTURA /kategoria wspólna dla takich tematów jak: fauna, flora, krajobraz, krajobraz miejski, obiekty architektoniczne/

II. CZŁOWIEK /kategoria wspólna dla takich tematów jak: portret, fotoreportaż, fotografia kreacyjna/.

 

Patroni medialni: Portal Internetowy GOLDAP.ORG.PL, Gołdapski Portal Internetowy GOLDAP.INFO, , a także Portal Internetowy: z bliska.goldap.pl

Komisarz konkursu

Jarosław Jasiński

REGULAMIN 2014

karta-zgloszenia-nasze-goldapskie

BANEREK MNIEJSZY

karta zgłoszenia

 

 

Powiązane artykuły