Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję

GWIAZDA-GOŁDAPI

GWIAZDA-GOŁDAPIGołdapscy policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w Deguciach w gminie Dubeninki. Kierujący golfem cofając uderzył w prawidłowo jadący ciągnik, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Jak się okazało, 18-letni kierowca auta był pijany.

Ponadto mężczyzna prowadził samochód nie mając w ogóle uprawnienia do kierowania. Teraz Mateusz C. za popełnione przestępstwo i wykroczenia odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 18:40 oficer dyżurny gołdapskiej Policji otrzymał informację, że w Deguciach doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze będący na miejscu ustalili, że kierujący vw Golfem wykonując manewr cofanie uderzył w prawidłowo jadący ciągnik rolniczy, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 18-letni sprawca zdarzenia jest pijany. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości a urządzenie wskazało, że miał on ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto Mateusz C. nigdy nie posiadał prawa jazdy.

Teraz 18-latek stanie przed sądem i będzie tłumaczył się ze swojego postępowania. Oprócz odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, Mateusz C. poniesie również konsekwencje za jazdę bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję

  1. ups

    przestańmy tolerować tych gówniarzy pijanych na drogach. Dość straszenia wyrokami dość mówienia o przestępcach Mateusz C. Rozumiem że to C oznacza Cymbał Cwaniak Cham. dość ukrywania nazwisk !!! na środku placu zwycięstwa kara chłosty, a potem na rok w kamizelce z napisem PIJAK ZA KIEROWNICĄ w parku miejskim sprzątać ulice – codziennie po osiem godzin. Ludzie dzwońcie na policję i nie traktujcie tego jako donosicielstwo. To są mordercy na drogach. Jak zabiją wasze dziecko to dopiero się ockniemy. ??????????????

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...