Dziękuję Ci, że jesteś mamo!

list_1

list_1Czułe gesty i miłe słowa, czekały na wszystkie mamy, które 23 maja 2014 roku przybyły na uroczystość zorganizowaną z okazji Dnia Matki w Szkole Podstawowej w Lisach.

Dzieci z punktu przedszkolnego uczciły ten wyjątkowy dzień przygotowując dla swoich mam program artystyczny oparty na baśni „ Czerwony Kapturek”. Bajkowa scenografia i kostiumy oraz wspaniała gra naszych najmłodszych, zostały nagrodzone gromkimi brawami. Popisy teatralno – wokalne zaprezentowali również uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I- V. Mamy z dumą i ze wzruszeniem słuchały występu swoich pociech, które wierszem i piosenką wyraziły swoje uczucia. Następnie mamusie przyjęły własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki, słodkie buziaki oraz płynące prosto z serca najserdeczniejsze życzenia.

Po części artystycznej, udaliśmy się na plac szkolny, gdzie rodzice oraz mamy z lokalnego Stowarzyszenia „Nadzieja” przygotowały słodki poczęstunek. Miło spędziliśmy czas na rozmowach, zabawach i konkursach. Tego dnia każda mama była szczęśliwa i mogła poczuć się wyjątkowo.

eszym

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły