Zapraszamy na „Eko – piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła”

eko_piknik

eko_piknik26 kwietnia 2014 r. na placu Zwycięstwa w Parku Miejskim odbędzie się spotkanie „Eko-piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła”. Działanie jest realizowane z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia. Wydarzenie organizuje Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

W związku z powyższym zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje kultury, szkoły, nadleśnictwa i inne podmioty zajmujące się szeroko pojmowaną ekologią i produktami lokalnymi do aktywnego uczestnictwa w kolejnym „Eko-pikniku”. Celem spotkania jest promocja działań zgodnych z naturą, ekologicznym sposobem życia oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego naszego regionu.

Udział w „Eko-pikniku 2014” dla podmiotów niekomercyjnych jest bezpłatny.

Zapraszamy do współudziału w „Eko-pikniku 2014” oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w te wydarzenie.

Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.powiatgoldap.pl .

Na zgłoszenia mailowe czekamy do 22 kwietnia 2014 r.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału. Będzie się działo!


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zapraszamy na „Eko – piknik – dziedzictwo natury i rzemiosła”

  1. Józef

    Mam prośbę do Redakcji aby zgłosiła organizatorom wniosek o wykonanie, w ramach konkursu, drewnianego słupa ogłoszeniowego. Słup ten (a może 2) winien zamienić próchno -ohyde stojace przy przejściu dla pieszych obok budynku starej poczty.
    Drugi można postawić obok ronda Kombatantów.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...