To były ich pierwsze zawody i…

kicks

kicksW dniach 28-30 marca w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Polski w kick-boxingu kadetów młodszych i starszych. Gołdap reprezentowało 2 zawodników, którzy wywalczyli 1 brązowy medal. Bohaterem naszej drużyny został Kacper Jabłoński, który w pięknym stylu wygrał pierwszą walkę w rywalizacji light-contact i zdobył brązowy medal. Kacper walczył w kategorii kadetów młodszych do 47 kg. To były jego pierwsze zawody.

W dobrym stylu walczył, również debiutujący w kick-boxingu, także drugi zawodnik naszego klubu – Mateusz Puczyłowski. Tym razem znalazł się poza podium, będąc ostatnio w słabszej dyspozycji. Zapowiedział już ciężkie treningi i mobilizację do kolejnego startu na zawodach.

Zawody zorganizowane przez Polski Związek Kickboxingu wraz z czołowym klubem kickboxingu w Polsce „Champion” Lubawa trenera Rafała Mazurowskiego, okazały się być świetną imprezą z ładną oprawą.

– Nie można mieć żadnych zarzutów co do organizacji turnieju oraz pracy sędziów. Oby więcej takich turniejów w Polsce! – stwierdził trener gołdapskiego klubu Kick-Boxingu Krzysztof Zdancewicz.

Powiązane artykuły