Środowy debiut zakończył się owacjami na stojąco

legenda_10

legenda_10Owacjami na stojąco zakończył się środowy debiut gołdapskiego spektaklu, w wykonaniu uczestników pracowni artystycznych Domu Kultury w Gołdapi. Ten nietypowy i innowacyjny dzień otwarty Domu Kultury w Gołdapi przejdzie do historii.

Po pierwsze nigdy w tak skoordynowany sposób nie przedstawiono barwnej oferty DK,  po drugie przedstawienie wnosi walor edukacyjny i na pewno będzie podstawowym materiałem dydaktycznym na niejednej lekcji.

Na koniec do grona atutów można dołączyć mój prywatny fakt, że znajomi mi gołdapianie, na co dzień mieszkający poza Gołdapią, z niecierpliwością oczekiwali na kolejne części Legendy wrzucanych na Youtube. I nikt nie myślał nawet o opuszczeniu Facebooka 😉 By nie zanudzać tekstem, zapraszam do obejrzenia. Nagranie jest bez komentarza, niemontowane, wprost z kamery.

Piotr Wasilewski

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Środowy debiut zakończył się owacjami na stojąco

  1. tak:)

    Piękny ,barwny spektakl:)Serdecznie gratuluję aktorom,tancerzom ,piosenkarkom ,muzykom i wszystkim instruktorom:)

  2. Zbyszek Mieruński

    Rozumiem że autor tekstu nie może pamiętać, ale już tak skoordynowane działania wszystkich sekcji były realizowane przy widowisku „Legenda jeziora Gołdap” – więc proszę nie pisać że „nigdy”.