„O finansach… w bibliotece – III edycja” – zapraszamy do udziału w projekcie

plakat_finanse

plakat_finanseBiblioteka Publiczna w Gołdapi zakwalifikowała się do udziału w III edycji „O finansach… w bibliotece”. Projekt realizowany jest przy współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Narodowym Bankiem Polskim.

Celem projektu jest zwiększenie u osób starszych mieszkających na terenach wiejskich i w małych miastach umiejętności korzystania z usług finansowych, w tym bankowości elektronicznej.

Odbiorcami projektu są osoby dorosłe w wieku 45+, które będą uczestniczyć w cyklu 5 spotkań poświęconych wybranym usługom finansowym. Każde z tych spotkań poświęcone będzie innym zagadnieniom związanym z bezpiecznym, świadomym korzystaniem z usług finansowych Spotkania te będą organizowane w Bibliotece Publicznej w Gołdapi (pracownia komputerowa). Maksymalnie 20 osób może przystąpić do szkolenia.

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń uczestników pod nr tel. 87 615 48 68 lub 87 615 03 67 w godz. 8-15 lub osobiście w bibliotece (pokój nr 25).

plakat_finanse


Aktualności

Powiązane artykuły