Wyniki są coraz lepsze

plywanie_29

plywanie_29W sobotę (1 lutego) odbyły się piąte eliminacje „Gołdap i okolice pływają”, w ramach cyklu „Warmia i Mazury pływają”. Chyba z powodu ferii, frekwencja była średnia, ponieważ na 44 osoby zgłoszone, wystartowało 36 pływaków.

Mimo to z przyjemnością możemy obserwować wyniki naszych pływaków, ponieważ znacząca ich grupa poprawia je nawet o kilka sekund.

Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy również naszym gościom z Giżycka za wystartowali razem z nami.

 

Wyniki zawodów:

 

Kategoria 1 – 6 lat i poniżej – 12,5 m:

1. Agata Roczeń , czas 21,43,

2. Hanna Szukiełowicz, czas 27,97,

3. Maria Osińska, czas 1.36,68,

1. Michał Zbierajewski, czas 21,56,

2. Kozłowski Oskar, czas 22,55,

3. Dominik Osiński, czas 25,66,

4. Maciej Grudziński, czas 37,15.

 

Kategoria 2 – 7-9 lat – 25 m:

1. Amelia Malinowska, czas 33,15,

2. Emilia Leszczyńska, czas 38,42,

3. Kinga Sikorska, czas 38,81,

4. Amelia Eliza Święcka, czas 39,42,

1. Piotr Zbierajewski, czas 25,14,

2. Marek Mossakowski, czas 28,41,

3. Remigiusz Golubek, czas 30,83,

4. Jeremi Wojtas, czas 36,66.

 

Kategoria 3 – 10-12 lat – 25 m:

1. Natalia Zapolnik, czas 18,53,

2. Maja Grudzińska, czas 21,54,

3. Martyna Brodowska, czas 23,45,

1. Michał Banial , czas 24,62

2. Michał Czarniewski, czas 34,78,

3. Dominik Skiba, czas 40,05.

 

Kategoria 4 – 13-14 lat – 50 m:

1. Edyta Mazalewska, czas 37,60

2. Partycja Osińska, czas 40,32.

 

Kategoria 5 – 15-16 lat – 50 m:

1.Gabriela Kisielewska, czas 37,55,

1.Daniel Świtkiewicz, czas 31,55.

 

Kategoria 8 – 30-39 lat – 50 m:

1. Emilia Wołyniec, czas 41,95,

2. Emilia Osińska, czas 42,85,

1. Adam Kozłowski, czas 28,59,

2. Grzegorz Roczeń, czas 51,03.

 

Kategoria 9 – 40-49 lat – 50 m:

1.Eliza Szukiełowicz, czas 1.08,28 (styl – Żabka)

1. Tomasz Grudziński, czas 34,24,

2. Mariusz Mossakowski, czas 45,37.

 

Kategoria 10 – 50-59 lat – 50 m:

1.Hubert Wojtas, czas 39,14,

 

Kategoria 11 – 60 lat i powyżej – 50 m:

1.Romuald Taudul, czas 53,09,

2. Marian Skiba, czas 1.01,05.

Jak co miesiąc serdecznie dziękujemy naszym sponsorom:

Za wspaniałe rogaliki Piekarni PPS „Społem” w Gołdapi; za złote medale panu Staroście Andrzejowi Ciołkowi, za srebrne i brązowe medale Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Za nagrody rzeczowe Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap oraz Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi. Dziękujemy też wszystkim pracownikom tych organizacji za pomoc i życzliwość.

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wyniki są coraz lepsze

  1. olo

    Dziękuje organizatorom oraz ratownikom, super zabawa, super zawody

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...