Wszystkim dopisywał humor

ferie_w_lisach_5

ferie_w_lisach_5Ferie zimowe to dla uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych, a zarazem doskonały okres na aktywne spędzenie czasu wolnego. Przekonać się o tym mogli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lisach,

dla których nauczyciele i rodzice zorganizowali różnorodne zajęcia w szkole, a ich celem nadrzędnym była bezpieczna organizacja czasu wolnego dla wszystkich, którzy spędzali ferie w miejscu zamieszkania. Szkoła zapewniła im odpowiednie warunki bezpieczeństwa, właściwą opiekę nauczycieli oraz atrakcyjnie wypełniony czas.

W pierwszym tygodniu uczniowie uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych, zajęciach komputerowych oraz zajęciach artystycznych, na których poznali metodę ozdabiania przedmiotów techniką dequpage. W następnym tygodniu odbyły się warsztaty języka angielskiego, zajęcia teatralne i plastyczne. Największą atrakcją ferii były zajęcia sportowo-rekreacyjne. Przyszli mistrzowie trenowali jazdę na nartach, pod czujnym okiem niezastąpionego Pana od wychowania fizycznego.

W ostatnim dniu zajęć odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek, zorganizowane przez Radę Rodziców. Chociaż to już ostatnie chwile „feryjnej laby”, humor i apetyt dopisywał wszystkim uczestnikom spotkań w szkole w Lisach.

Ewa Szymańska-opiekun SU


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Wszystkim dopisywał humor

  1. marszak

    „niezastąpiony” Pan od w-f ha ha ha

  2. Renata

    Dzień dobry. Czy redakcja mogłaby napisać jakie ferie miały nasze dzieci z wiejskich świetlic?

  3. ela

    Redakcja nie napisała tego tekstu. Autor podpisał się pod tekstem. Jest nim Pani Ewa Szymańska-opiekun SU. Renato, jeżeli chcesz żeby na portalu redakcji była informacja o feriach w wiejskich świetlicach – to ją napisz i prześlij do redakcji. Myślę, ze bez problemu ją zamieszczą.