Nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała w ogrodzenie

Zdjęcie0103

Zdjęcie0103Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w czwartek około godziny 11.00 na ul Żeromskiego w Gołdapi. 46 – letnia kobieta kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu Hyundaiowi. Pasażerkę peugeota z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala w Olecku. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:00. Wtedy to dyżurny miejscowej komendy otrzymał informację, że na ul. Żeromskiego w Gołdapi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierująca peugeotem 46 – letnia mieszkanka gminy Banie Mazurskie włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo hyundaiowi, w wyniku czego doszło do zderzenia bocznego pojazdów.

Następstwem tego zdarzenia był fakt, iż kierująca peugeotem wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji uszkadzając je. W wyniku zdarzenia ucierpiało nie tylko ogrodzenie ale również pasażerka peugeota, która z raną głowy została przewieziona do szpitala w Olecku. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Trwają czynności wyjaśniające. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała w ogrodzenie

  1. kolo

    Mijałem sie wczoraj z tym hiundajem jechał od strony kosmidr,w zakręty wchodził jak kubica, podejrzewam że jechał z nadmierną prędkościa, że ten samochodzik wyjeżdżajacy z drogi podporządkowanej nie miał szans go zobaczyć