Zapomniany, choć niemal w centrum miasta

smietnik_3

smietnik_3Tak od około tygodnia wygląda śmietnik przy Żeromskiego 8A.

smietnik_1

smietnik_2


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Zapomniany, choć niemal w centrum miasta

 1. aaaaaaaa

  bu hhhhhiii hahaha

   
 2. qwerty

  widocznie mieszkańcy nie płacą

   
 3. alus40

  Na zdjęciach wygląda to bardzo kolorowo , na żywo bardzo przygnębiająco. Diękuję autorowi za zwrócenie uwagi na problem , gdyby było 25 na plusie to smród , bród itd…. !

   
 4. profesor

  Tak sprząta firma UNIMAX.

   
 5. ewa1961

  Dzwoniłam do tego unimaxa i facet mówi, że próbują za każdym razem, ale jest tak ślisko, że ciężarówka nie może wjechać, a więc gdzie są ci co powinni odśnieżyć i posypać…??? No i wcale się nie dziwię, piechotą tam ciężko. A może zaprosić na spacer urzędników?

   
 6. mieszkanka

  Ja uważam, że powinna być wieksza ilość kontenerów bo takie 3 małe pojemniki to stanowczo za mało na tylu mieszkańców.

   
 7. mieszkanka

  no a dzisiaj co się w tym miejscu dzieje też powinno być sfotografowane. Miejsce zostało uprzątnięte pojemniki postawione w innym miejscu. Co więcej jest wejście zagrodzone i powieszona kartka z informacją o tym gdzie znajdują się kontenery ( widać je gołym okiem bo są około 30 metrów dalej) ale ludzie rzucają śmieci na ziemię w miejscu gdzie stały kontenery. Po prostu brak słów na to co się dzieje z powodu zbyt małej ilość kontenerów ale jeszcze bardziej brakuje słów na zachowanie ludzi żyjących w XXI wieku, którzy szczycą się tym że mieszkają w mieście uzdrowiskowym ale zachowują się jakby nie wiedzieli co się robi ze śmieciami. Bo chyba nie ma jak określić ludzi którzy rzucają śmieci po prostu na ziemie.