Podsumowali 2013 rok

Odprawa 22 stycznia 2014 001

Odprawa 22 stycznia 2014 001W środę 22 stycznia w Urzędzie Miejskim odbyła się odprawa roczna, na której podsumowano pracę policjantów w roku 2013 oraz omówiono priorytety na najbliższe lata. W spotkaniu uczestniczył zastępca komendanta wojewódzkiego Policji mł. insp. Andrzej Zielonka. Gościliśmy również przedstawicieli lokalnych władz samorządowych oraz prokuratury.

 

Głównym tematem odprawy było przedstawienie przez komendanta powiatowego Policji w Gołdapi, mł. insp. Andrzeja Żylińskiego stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu gołdapskiego oraz podsumowanie efektów, jakie osiągnęli policjanci w minionym 2013 roku. naczelnik Wydziału Kryminalnego kom. Jerzy Kuprewicz zapoznał obecnych z wynikami wykrywalności popełnianych przestępstw oraz przedstawił ważniejsze dane statystyczne dotyczącego ubiegłego roku.

 

Głos zabrał zastępca Komendanta Wojewódzkiego mł. insp. Andrzej Zielonka. Pogratulował on wyników osiągniętych przez gołdapskich funkcjonariuszy. Poruszono również temat budowy nowej siedziby komendy. Zastępca komendanta wojewódzkiego oświadczył, że liczy na zakończenie budowy już w 2015 roku.

 

Podczas podsumowania głos zabrali również przedstawiciele władz samorządowych powiatu, którzy dobrze ocenili pracę gołdapskich policjantów, dziękując im przy tym za trud codziennej pracy i życząc dalszych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gołdapskiego. Starosta gołdapski Andrzej Ciołek wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Leszkiem Retelem wręczyli przyznaną mł. insp. Andrzejowi Żylińskiemu nagrodę „Romincki Ryś” wraz z aktem nadania. Wspomnianą nagrodę komendant powiatowy Policji otrzymał za wybitny wkład w rozwój samorządności lokalnej i współpracy publiczno-społecznej w powiecie gołdapskim.

 

Na zakończenie mł. insp. Andrzej Żyliński podziękował funkcjonariuszom za trud i wysiłek wkładany w codzienną służbę oraz zaangażowanie w wykonywaniu czynności służbowych. (Red. KPP Gołdap)

Odprawa 22 stycznia 2014 011

Odprawa 22 stycznia 2014 001

Odprawa 22 stycznia 2014 020


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Podsumowali 2013 rok

 1. anitta

  A ja czekam na podsumowanie roku przez straż miejską. :p

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. yeti

  A ja przez Straż Pożarną

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. adam

  Mój wnuczek ciągle pyta jak wygląda policjant i dlaczego będąc na spacerze nigdy nie może jego zobaczyć.Będę zmuszony odwiedzić komisariat.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. mieszkaniec

  Może wnusiowi trzeba czapeczkę z oczu podnieść 😉 Moim zdaniem, a mieszkam w samym centrum , to policję widać aż za często. Z drugiej strony, dobrze o Tobie świadczy Adamie, że wnusia nie ciągasz na spacery po zmierzchu i nocą, bo wtedy głównie policjanci patrolują i pieszo i radiowozami 🙂 Nawet na Podlasiu widziałam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. zyx

  …a jednak cenzura za PO istnieje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...