Medal od starosty dla Lili Urynowicz

medal_2

medal_2Grudniowa sesja Rady Powiatu była wyjątkowa dla pani Lili Urynowicz, którą starosta gołdapski Andrzej Ciołek odznaczył Medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”.

Jest to szczególnie dostojna forma wyróżnienia, która może być przyznana zarówno osobie fizycznej jak również organizacji i instytucji. Starosta wręczył medal wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Leszkiem Retelem.

Lila Urynowicz jest od 1 listopada 1978 r . nierozerwalnie związana z gołdapską służbą zdrowia. W latach 1978 – 1997 pracowała jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym, w latach 1998 – 2004 była oddziałową bloku operacyjnego, w latach 2004 – 2013 – oddziałową oddziału chirurgii i ginekologii. Przez 35 lat nienagannej, odpowiedzialnej, wymagającej poświęcenia i zaangażowania pracy, włożyła swój wkład w rozwój gołdapskiej służby zdrowia.

Medal Starosty Gołdapskiego „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” jest podziękowaniem za szacunek, jakim darzyła swoich podopiecznych, za wspieranie i niesienie ulgi w chorobie i cierpieniu, za wrażliwość w codziennej pracy.

Serdecznie gratulujemy. (Red. Starostwo)

medal_1

medal_3


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Medal od starosty dla Lili Urynowicz

  1. Mirk@

    Gratulacje pani Lilu.