Bezpieczne ferie zimowe…

bezp_ferie

bezp_feriePod takim hasłem odbył się apel przygotowany przez uczniów klas Ic i IIc ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi. Montaż słowno-muzyczny poświęcony został przestrogom, zasadom bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Mali aktorzy zaprezentowali scenki, które mają przestrzec dzieci przed nieodpowiednimi zabawami podczas ferii. Uroku spotkaniu dodały śpiewane przez dzieci piosenki o tematyce zimowej i tańczące Śnieżynki.

Po inscenizacji głos zabrali: przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji – starszy posterunkowy Anna Popławska i aspirant Marcin Hiszpański, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Gołdapi pani Iwona Ojrzyńska oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Leszek Retel.

Po apelu obyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody, które ufundował starosta Andrzej Ciołek i prezes GFL Zbigniew Mieruński. Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowane nagrody.

Dziękujemy rodzicom uczniów klasy Ic i IIc za pomoc w przygotowaniu strojów oraz uczennicy kl.Vc Agacie Bester za wykonanie piosenki pt. „Biała Dama”.

Wychowawczynie: U. Masiulaniec, K. Solarczyk


Aktualności

Powiązane artykuły