Łowcy Przygód na biegu Sylwestrowym

bieg_sylwestrowy_1

bieg_sylwestrowy_1I Mazurski Bieg Sylwestrowy, czyli sportowy skok w 2014 rok! 29 grudnia w Kruklinie „Łowcy przygód” Gołdap wystartowali w I Mazurskim Biegu Sylwestrowym.

Bieg był wyjątkową okazją dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się w niepowtarzalny sposób zakończyć starty 2013roku. To świetny powód do tego, żeby zimową porą wyruszyć w Krainę Tysiąca Jezior i w świąteczno-sylwestrowej atmosferze pokonać dystans dziesięciu kilometrów.

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane były w Mazurskim Siedlisku Kruklin – malowniczym ośrodku, ukrytym pośród mazurskich lasów i jezior, gdzieś w okolicy Giżycka. Biegacze trzykrotnie pokonali piękną trasę o długości 3333 m. Na mecie czekały na wszystkich wyjątkowe medale. Ponadto każdy uczestnik otrzymał okolicznościowego szampana, przygotowanego specjalnie na tą okazję. Po biegu, przy ognisku, był czas na wymianę życzliwości i noworoczne życzenia.

Uczestnicy oraz wszyscy kibice mieli okazję na żywo usłyszeć radiowe głosy Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego – dziennikarzy radiowej Trójki, którzy poprowadzili imprezę.

I Mazurski Bieg Sylwestrowy dedykowany był wszystkim miłośnikom biegania. Tym razem nie czas na mecie był najważniejszy. Organizatorzy biegu liczyli na dużą kreatywność biegaczy i zachęcali wszystkich do przybycia w kolorowych i oryginalnych strojach. Nagrody otrzymali nie najszybsi, a najlepiej przebrani biegacze.

I tu Łowcy Przygód nie mieli sobie równych. Na 6 nagradzanych przez sędziów strojów zdobyli aż 3 główne nagrody:

Monika Wojtala-Taudul (Pipi),

Emilka Wołyniec (biedroneczka),

Dawid Karniłowicz (mumia).

Organizatorzy przyznali też kilka nagród specjalnych które otrzymali z łowców Iwona Strecha (lisek) oraz Sławomir Tramp (Mikołaj)

Wyjątkowe trofeum trafiło także w ręce trzech najliczniejszych drużyn. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajęli Łowcy Przygód Gołdap, którzy w tym ostatnim biegu 2013 roku wystartowali w następującym składzie: Monika Wojtala-Taudul (Pipi), Iwona Strecha (lisek), Małgorzata Tramp (żyrafa), Marta Żabicka (krówka), Kasia Morek (kocica), Emilia Wołyniec (biedroneczka), Dawid Karniłowicz (mumia), Sławomir Tramp (Mikołaj), Tomasz Ukwaś (żołnierz), Krzysztof Obuchowski, Dariusz Borucki (osiołek).

 

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Łowcy Przygód na biegu Sylwestrowym

 1. xyz

  pajace

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. kibic

  niesamowici wariaci:) wspaniała grupa!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. taaaaaaaa

  kryzys wieku średniego?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...