Zapraszają do Gołdapi na Kabaret Chatelet

chatelet

chateletW niedzielę 17 listopada w Gołdapi wystąpi Kabaret Formacja Chatelet. Jest to cykliczna inicjatywa Stowarzyszenia Fabryka Cudów. Stowarzyszenie od 5 lat realizuje projekt Gołdapskich Wieczorów Kabaretowych.

W tym roku będziemy mieli okazję zapoznać się na żywo z twórczością Kabaretu Formacja Chatelet.

Formacja Chatelet – niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności (cokolwiek to znaczy).

Formacja powstała nagle w Krakowie… i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce – nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej.

Kochają być na scenie. Jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie co mieli Państwo możliwość zobaczyć ostatnio w TVP2 w „Dzięki Bogu Już Weekend” 11 października a 17 listopada na żywo w Gołdapi.

Zapraszamy na występ w niedzielę 17 listopada o godzinie 17.00 do sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi.

Bilety do nabycia wkrótce.

Dzięki dofinansowaniu projektu przez Gminę Gołdap bilet kosztuje 30 zł.

 

Powiązane artykuły