UWAGA – ruszamy ze zgłoszeniami na trzecią edycje „Sztafeta 11.11.11.11.13”

jedenastki_12_13

jedenastki_12_13Stowarzyszenie „Partnerstwo Sztuk” w Gołdapi zaprasza całe rodziny, dzieci, młodzież, osoby starsze, przedstawicieli organizacji, instytucji – dosłownie wszystkich – do udziału w Sztafecie 11.11.11.11.13. Osoby chętne prosimy o wypełnienie formularz zgłoszenia w wysłanie na adres: partnerstwo_sztuk@op.pl.

Nie jest wymagany żaden strój, tempo ruchu każdy ustala sobie sam. Można przebiec albo też się przespacerować, do pokonania odcinek 200 metrów (strona północna placu Zwycięstwa).

To wyjątkowy typ wydarzenia kulturalnego promujący nowoczesną formę patriotyzmu i wolontariat angażujący i integrujący całą społeczność lokalna, ukazujący alternatywny sposobu spędzenia wolnego czasu.

Podczas dwóch edycji i w tym roku jako pomysłodawcy tej akcji zachęcaliśmy centra wolontariatu, stowarzyszenia i instytucje z całej Polski do zorganizowania w swoich miejscowościach takiej akcji. Zgłosiło się osiem miejscowości.

Sztafeta 11… odbędzie się w: Kowali (organizator Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej); Kisielicach (Stowarzyszenie Pod tęczą); Słupsku (Regionalne Centrum Wolontariatu); Piszu  (Stowarzyszenie rozrusznik); Żytkiejmach (Klub Wolontariusza); Braniewie (Uniwersytet Trzeciego Wieku); Aniołowie (Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi); Jeziorowskich (Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Puszcza Borecka”).

Czekamy na wasze zgłoszenia do 08.11.2013r Jeśli nie wyślesz formularza – przyjdź 11.11.2013 na plac Zwycięstwa będą prowadzone zapisy od 10.30 do 11.00.

Dorota Łasica

Akcja społeczna dofinansowana w ramach projektów: „Sztafeta 11.11.11.11.13” przez:

Urząd Gminny w Gołdapi , Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Sieć Herold

zgłoszenie do sztafety

 

Powiązane artykuły