To był wyjątkowo przerażający dzień

W czwartek, 31 października, roku pańskiego 2013 w spowitej mgłą i pajęczynami sali 201 (w Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi) odbyło się Halloween. To był wyjątkowo przerażający dzień. Przybywający z innych klas uczniowie mieli możliwość przekonać się na własnej skórze co tak naprawdę oznacza to pojęcie.

Na wstępie gości witał teatrzyk, w którym czarownice i czarnoksiężnik przekazali wiele przydatnych informacji na temat tego święta. Następnie można było zgłaszać się do różnych upiornych zabaw, np.: konkurs wiedzy o Halloween, pudełko obrzydliwości, konkurs na najlepszą mumię (z papieru toaletowego) oraz „apple bobbing” – zabawa polegająca na wyłowieniu jabłek z wody bez użycia rąk. Kto chciał mógł także poznać swoją przyszłość u wróżbity.

Nad całym projektem oraz nad tym, aby uczniów nie pożarły straszliwe zombie czuwały panie: Marta Wydra i Mariola Zamojska oraz uczniowie: Karolina Twarowska, Sebastian Wawrukiewicz, Aleksandra Frydrych, Dominika Kowalska, Martyna Kruklińska, Karolina Mróz, Aleksandra Olbryś, Weronika Obara, Julia Sala, Patrycja Wojczulis, Marcin Suchocki, Angelika Sztejter, Maja Sołowińska, Karolina Szyszkowska.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “To był wyjątkowo przerażający dzień

  1. Fajna i wesola zabawe zawsze pamieta sie mile i dlugo. Mam nadzieje, ze taka wlasnie odbyla sie w gimnazjum. A ile bylo przygotowan, rozmow na ich temat, a ile wspomnien pozostalo. O tym juz wieda sami gimnazjalisci. Brawo.

  2. Zaiste przerażające. Jest Jeden Bóg, a czary to zło.

    http://www.ceszke.pl/