Głosuj na Gołdap – masz już tylko kilka dni

plakat-a4-drukpopr2

plakat-a4-drukpopr2Gołdapianie! Jesteśmy już na PIERWSZYM miejscu w konkursie „Twoje miasto z lotu ptaka”!!!! To super, że potrafimy się tak zmobilizować i utożsamiać z naszym wyjątkowym miastem, ale bądźmy czujni, bo konkurencja nie śpi. Morąg jest tuż za nami, a przed nami jeszcze całe trzynaście dni głosowania. Głosować można raz dziennie, pomagając Gołdapi utrzymać pierwszą lokatę.

 

Co zrobić, żeby wspierać Gołdap i stać się posiadaczem drona lub tabletu?

 

1. Głosuj na Gołdap pod linkiem http://www.kolajfx.pl/konkurs/miasta/miasto.php?id=goldap

2. Udostępnij grafikę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=533173546771875&set=a.259734580782441.60296.204689422953624&type=1&relevant_count=1

3. Pisz komentarze, które zaciekawią organizatorów konkursu w zakładce Gołdapi (http://www.kolajfx.pl/konkurs/miasta/miasto.php?id=goldap)

4. Czekaj na wyniki. Losowanie drona już za niecałe dwa tygodnie, tuż po tym wylosujemy tablet ufundowany przez Fundację Rozwoju Regionu Gołdap.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Głosuj na Gołdap – masz już tylko kilka dni

 1. gnom

  Świetna akcja. Mam nadzieję, że Gołdap wygra. Trzeba co jakiś czas przypominać ludziom, zeby głosowali. Fajnie, ze goldap.org tak robi, ale konkurencyjny portal chyba się nie przyłączył. Czyzby właścicielowi nie zalezało na sukcesie naszego miasta…

   
 2. gołdapiak

  a co mają robić osoby które nie mają FACEBOKA

   
  1. gnom

   do gołdapiak: założyć go

    
 3. qwerty

  pewne sprawy u konkurencji widziane są poprzez pryzmat wybranej szkoły. Sukces tej szkoły jest (rozumiany przez konkurencję) sukcesem miasta. a szkoła nie bierze udziału więc co to za sukces.

   
 4. Hihi

  Tutejszy czytelnicy chyba są starszymi osobami i nie zaglądają na Facebooka. Tak wynika choćby ze słów gołdapiaka. Młodsi, jak ja, mają konkurencyjny portal w znajomych na Facebooku i widzą, że są tam informacje o konkursie. Orgowicze czy Infowicze nie głosują na orgu czy ino tylko właśnie na Facebooku!

   
 5. gnom

  Do Hihi: no to świetnie, myślałem tylko, że g.info się nie udziela, bo tam nie ma na bieżąco informacji o konkursie, tak jak tutaj- od razu po otwarciu strony. Zwracam honor

   
 6. mim

  Na stronie konkursu, w komentarzach pod Morągiem ludzie zachęcają się nawzajem, żeby rodzinnie zakładać konta i głosować.