GoldMedica wykonuje masaże lecznicze

gold_medica

gold_medicaInformujemy, że w ramach umowy z NFZ w GoldMedica wykonywane są masaże lecznicze.

Jednocześnie informujemy, że osoby chcące skorzystać z masażu leczniczego lub relaksacyjnego, nie posiadające skierowania również mogą skorzystać z takiego zabiegu za symboliczną złotówkę.

Minuta masażu to koszt 1 zł

Więcej informacji pod nr tel. 515 046 328

ZAPRASZAMY !


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “GoldMedica wykonuje masaże lecznicze

 1. abx

  Czy poza ceną masażu możemy dowiedzieć się jeszcze paru inych rzeczy:
  1. Jaka była wysokość miesięcznego wynagrodzenia dla członków byłej rady nadzorczej?
  2. Czy członkowie byłej rady nadzorczej (p.p. Mucharski i Ruszewska) podjęli jakiekolwiek kroki, by uzupełnić wykształcenie i zdać wymagany przepisami egzamin?
  3. Jeśli odpowiedź na pyt. nr 2 jest negatywna, czy to prawda, że rada nadzorcza spólki została powołana tylko po to, by jej członkowie przez pół roku mieli zagwarantowane wynagrodzenie?
  4. W jaki sposób członkowie rady nadzorczej zapracowali na swoje wynagrodzenie – konkretnie i imiennie – co zrobili przez pół roku, jakie działania podejmowali?
  5. Jakie jest wykształcenie pani prezes spółki? Czy można zarządzać szpitalem nie mając ukończonych studiów „zarządzania w służbie zdrowia”? Czy pani prezes takie studia ukończyła, a jeśli nie – czy uzupełnia swoje wyksztacenie?
  6. Przez lata funkcjonowania szpitala jako ZOZ nie było słychać o tym, żeby musiał on zaciągać kredyt na leki – teraz, po kilku miesiącach funkcjonowania jako spółka musi wziąć kredyt na zakup leków w wyokości 300 tys.!! Czy jest to skutek „sprawnego” zarządzania nowej władzy?
  Piszę te pytania ze świadomością, że nigdy odpowiedzi nie uzyskam, bo „przypadkowe społeczeństwo” należy olać i pokazać miejsce w szeregu.
  A w budżecie „działy i rozdziały są po to, by barany nie wiedziały, gdzie się pieniądze podziały”.

 2. ***

  A ja myślę że szpital działa co raz lepiej. Można to zobaczyć po chociażby odnowionych gabinetach jak również po poradni kardiologicznej.

 3. Gołdap

  w ogóle należy zadać pytanie czy nie mając wykształcenia w dziedzinie marketingu czy zarządzania można być Dyrektorem. Czy konkurs i decyzja radnych czyli Starosty wystarczy aby zostać Dyrektorem jakiejkolwiek placówki, bez odpowiedniego przygotowania . A co mają w głowie ludzie którzy się tego podejmują =pustościan. Sama rzeczywistość Powiatu Gołdap i Polski ! Jedynie co mogę powiedzieć – chodzić na wybory i głosować. Czyli oceniać naszych włodarzy – niech nie myślą że są bezkarni i wszystko im można. To są nasze podatki Panie i Panowie

 4. Anonim

  Ciężko jest cokolwiek powiedzieć na temat posiadanego wykształcenia Pani prezes, ale skoro taki temat został poruszony to zapewne tkwi w tym ziarenko prawdy. Usytuowanie się na tak wysokim stanowisku, poparte powinno być wieloletnim doświadczeniem, a z tego co nam wiadomo jest to już drugie podejście do obecnego stanowiska Pani prezes, na którym poległa w pierwszej kadencji. Przechwalanie się czynnościami usprawniającymi funkcjonowanie szpitala za pośrednictwem osób podległych, stwierdza brak wymaganych kompetencji na powyższym stanowisku. Degradacja osoby pełniącej stanowisko kierownicze w momencie problemów zdrowotnych, jest zachowaniem nie godnym rywalizacji w powyżej rekrutacji. Zatrudnianie osób bez odpowiednich kwalifikacji wpływa na jakość wykonywanych usług medycznych oraz pogłębia stereotyp panujący w naszym powiecie. Jak długo jeszcze gołdapska młodzież będzie musiała borykać się ze znalezieniem pracy w wyuczonym zawodzie? Apelujemy teraz do rodziców z myślą o przyszłości ich dzieci by walczyli ze stereotypem panującym w naszej miejscowości Gołdap.

 5. abx

  W Kurierze Gołapskim ostatnio podano informację, że pani prezes spółki Gold Medica jest zootechnikiem.

 6. I warto jeszcze zapytać, czy na chirurgii jednego dnia już zszywają w razie potrzeby, czy tak jak dotychczas powiedziała jedna pani na spotkaniu ws. szpitala „U nas ludzi szyje weterynarz”? 😉

 7. Józef

  Aby uściślić sprawę należy stwierdzić ,że pani prezes była zootechnikiem w Kośmidrach.(podobno).

  1. 1

   Jeżeli uściślamy sprawę twierdząco („Aby uściślić sprawę należy stwierdzić”) to po zakończeniu zdania nie poddajemy swojego twierdzenia w wątpliwość(„podobno”).

 8. abx

  Za Wikipedią: „Zootechnika – nauka o racjonalnym chowie i hodowli zwierząt oraz ich użytkowaniu. W zakres zootechniki wchodzą takie dyscypliny jak: genetyka, doskonalenie zwierząt, rozród, żywienie, paszoznawstwo, zoohigiena oraz mechanizacja produkcji zwierzęcej i ekonomika produkcji zwierzęcej”.