Frekwencja na trybunach była rewelacyjna

derby_8

derby_8Derby Gołdapi już za nami. Zwycięstwo w meczu Oldboys – Juniorzy odnieśli nasi młodsi zawodnicy, wygrywając trzyczęściowe spotkanie 34:29. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż drugi pokazowy mecz rozegrany pomiędzy Oldboys a Młodzikami zakończył się wynikiem 13:9 na korzyść starszej drużyny. Mimo to należy pochwalić poziom jaki reprezentowali nasi, trenujący zaledwie 2 miesiące, zawodnicy.

Serdeczne podziękowania należą się także zawodnikom Zdyna Team, którzy w interesujący sposób zaprezentowali nam pokaz samoobrony i wiele ciekawych technik walki. Co tym wszystkim najfajniejsze – są dowodem na to, że sport można uprawiać już od najmłodszych lat.

Brawa także dla super tancerzy C-walka, którzy prezentowali swoje umiejętności w przerwach meczu. Myślę, że po ich występie nikt nie ma wątpliwości, że ci młodzi ludzie kochają taniec i wkładają w to dużo serca.

 

Podziękowania należą się dla Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gołdapi, który zapewnił nagrody. Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy walczyli właśnie o Puchar Dyrektora OSiR-u.

Podsumowując – niedzielne wydarzenie należy do jednego z naszych największych sukcesów. Ku zaskoczeniu organizatorów frekwencja na trybunach była rewelacyjna!! Mamy nadzieje, że każdy mecz będzie odbywał się przy takim wsparciu:)

Julita Sztuk – UKS Jaćwingowie Gołdap

Fot. Zuzanna Osiecka

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Frekwencja na trybunach była rewelacyjna

 1. IPO

  Do powyższego artykułu brakuje jeszcze kilka słów. Słów pochwały dla Pana Prezesa Gołdapskiej piłki ręcznej – Andrzeja Sztuka. To jego zaangażowanie, upór, umiejętność rozwiązywania problemów jak również jego sposób bycia przyciąga wiele młodych osób. W tak krótkim czasie spowodował, iż piłka ręczna stała się zauważalna i powoli staje się doceniana wśród przeciwników, którzy z chęcią i nie mniej zauważalnym zaangażowaniem uczestniczą w sparingach. Nie byłoby tego bez pomocy sponsorów jak i lokalnych władz. Uważam, iż trzeba znaleźć jakieś rozwiązania, aby zapewnić jakieś nakłady dla nowo powstałego ,,klubu”. Pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. xxx

  I POpisał sobie kolega koledze.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...