Zbliża się Festiwal „Ale Kino” w Gołdapi

WAK press pack 2013-9

WAK press pack 2013-9Z wielką przyjemnością informujemy, że już w październiku 2013 roku odbędzie się Festiwal Filmów Młodego Widza Wędrujące Ale Kino! Impreza jest „walizkową” wersją Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Odbywającego się od ponad 40 lat w Poznaniu (www.alekino.com).  Szczegóły w załączniku.

Wzorem ubiegłych lat odwiedzimy miejscowości oddalone od wielkomiejskich centrów kulturalnych, by pokazać w nich najlepsze filmy dla dzieci i młodzieży z całego świata.

Obok seansów filmowych odbędą się konkursy i plebiscyty. Wędrujące Ale Kino! Jest wydarzeniem o charakterze niekomercyjnym i nieodpłatnym. W programie znajdą się najciekawsze filmy z repertuaru poznańskiego festiwalu, które będą rywalizować o nagrodę miejscowej, dziecięcej publiczności.

 

31. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino!

1 – 8 grudnia 2013

Poznań

Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu to największy festiwal filmowy dla młodego widza i jeden z najstarszych festiwali filmowych w Polsce. Co roku w projekcjach i wydarzeniach festiwalowych uczestniczy około 12 tysięcy widzów. Najmłodsi mają 2 lata – najstarsi są już dorośli. Każdy znajdzie w programie coś wyjątkowego dla siebie, także dorosły i wymagający kinoman, jednak niezmiennie najwięcej filmów przeznaczonych jest dla dzieci i młodzieży. Widzowie Wędrującego Ale Kino! będą mieli szanse na nieodpłatny udział w grudniowej edycji tej wspaniałej imprezy wraz z opiekunem – aby wygrać taką nagrodę, trzeba wziąć udział w konkursie na najlepszą recenzję filmu obejrzanego podczas

WAK!

WAK press pack 2013

Powiązane artykuły