Ogromny sukces Dawida Sobolewskiego

dawid_sobolewski

dawid_sobolewskiNa przełomie Maja i Czerwca w całej Polsce rozgrywany był Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat. Sukces odniósł gołdapski zawodnik.

W dniach 25-26 maja. w Ciechanowie wystartował nasz zawodnik Dawid Sobolewski uzyskując bardzo dobre 5. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów (pisaliśmy o tym wcześniej).

Niedawno opublikowano wyniki ogólnopolskie, czyli zestawienie wszystkich startujących zawodników. W klasyfikacji końcowej brana pod uwagę była suma punktów za cztery starty, więc trzeba było wykazać się wszechstronnością stylową. Wszystkich sklasyfikowanych zawodników było 691, Dawid Sobolewski natomiast uplasował się na bardzo dobrym 29. miejscu w Polsce.

Przy okazji warto nadmienić, że w ogólnopolskim rankingu Dawid znajduje się na: 10 miejscu – 200m stylem dowolnym, 16. miejsce – 50 m stylem dowolnym oraz 19 miejsce – 100 m stylem dowolnym.

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje dla Dawida oraz jego rodziców oraz życzy kolejnych sukcesów w sporcie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.mukspiorun.goldap.pl oraz do polubienia nas na facebooku.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Ogromny sukces Dawida Sobolewskiego

  1. Beata

    Super! Gratulacje!

  2. andrzej/G-cko

    Po prostu trzeba wiedzieć po co się idzie na trening i trochę serducha i potu zostawić, a przychodzi taki czas,że i sukcesy pojawią się i uśmiech na twarzy.
    Tak trzymaj i pracuj nadal nad formą .
    BRAWO