Żegnaliśmy z łezką w oku

polkolonie_2

polkolonie_2Z wielkim smutkiem i łezką w oku żegnaliśmy 26 lipca dzieci na uroczystym zakończeniu półkolonii. Spotykaliśmy się z nimi na dwugodzinnych spotkaniach, gdzie wykazywały się one ogromną inwencją twórczą, ale także ogromnym zapałem do pracy.

W kilku słowach nie da opisać się tego, jak wszyscy razem świetnie się bawiliśmy. Każdy dzień łączył się w pewien sposób z następnym. Rozpoczęliśmy od stworzenia mikrofonów by następnego dnia dzieciaczki mogły śpiewać, potem były okulary i krawaty by małe pociechy ładnie ubrane we własnoręcznie zrobione przedmioty bawiły się z nami przy piosenkach religijnych i świeckich.

Punktem ostatnim naszych atrakcji były maski i bal przebierańców, gdzie bawiliśmy się przy puszczaniu WIELKICH BANIEK! W piątkowe popołudnie pożegnaliśmy nasze pociechy wręczając im dyplom uczestnictwa i zwierzaki zrobione z kolorowych balonów! Nie udało by się nam tego wszystkiego zorganizować gdyby nie księża pracujący w naszej parafii, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie, pomoc i stworzenie nam możliwości do zorganizowania tego.

Rodzicom dzieci dziękujemy za zaufanie i za powierzenie nam swoich pociech, a dzieciom które były z nami przez dwa tygodnie za zaangażowanie, uśmiech i oczy, które tak pięknie wam się śmiały! Uśmiech dziecka przy takich przedsięwzięciach jest najważniejszy – to dawało i daje nam satysfakcję i motywację do zorganizowania takich półkolonii w przyszłym roku! (PH)


Aktualności

Powiązane artykuły