Ukradł kobiecie torebkę

gwiazda_goldapi

gwiazda_goldapiZarzut kradzieży usłyszał 21-letni mieszkaniec Gołdapi, który w jednym z miejscowych lokali, wykorzystując nieuwagę klientki ukradł jej torebkę. W jej wnętrzu poszkodowana miała portfel z pieniędzmi, klucze oraz telefon komórkowy. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 może grozić 21-letniemu mieszkańcowi Gołdapi, który podejrzany jest o kradzież damskiej torebki. Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 lipca w jednym z gołdapskich lokali. Nieznany wówczas sprawca, wykorzystując nieuwagę jednej z klientek, zabrał jej torebkę, w której, jak twierdziła, miała portfel z 1,9 tys. zł, klucze oraz telefon komórkowy.

Policjanci wydziału kryminalnego, pracujący nad tą sprawą ustalili i zatrzymali 21-letniego Łukasza C. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Policjanci odzyskali torebkę oraz telefon komórkowy. Rzeczy te już niedługo zostaną zwrócone właścicielce. Teraz 21-latek ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się w sądzie.

 


Aktualności

Powiązane artykuły