Odpowiedzą za pobicie

kodeks_kajdanki_male

kodeks_kajdanki_malePolicjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie jednego z mieszkańców Gołdapi. 20- i 21-latek usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Do pobicia doszło w nocy z 18 na 19 stycznia w okolicy jednego z klubów nocnych w Gołdapi. Tam dwóch młodych mężczyzn pobiło jednego z mieszkańców miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy uderzyli go w głowę i kilkukrotnie kopali po całym ciele, w wyniku czego doznał on ogólnych obrażeń.

Kryminalni, wyjaśniając okoliczności tego przestępstwa, dotarli do świadków pobicia. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom ustalić i zatrzymać sprawców.

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn 20 i 21-latek. Podejrzani Krystian C. oraz Łukasz C. usłyszeli już zarzuty pobicia. Złożyli też obszerne wyjaśnienia w tej sprawie. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu. Teraz grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Odpowiedzą za pobicie

  1. gołdapiak

    czy to jest tylko zbieg okoliczności , czy te dwa artykuły koło siebie z ŁUKASZEM C 21 LAT to ten sam człowiek. bo jeżeli tak to czemu ten bandyta jest jeszcze na wolności????????????????

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...