Mistrzostwa SG w biegach przełajowych

druzyna1

druzyna1W ramach Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu już po raz drugi rozegrano Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach Przełajowych. Przedstawiciele Warmińsko- Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zajęli wysokie lokaty.

 

7 lipca w samo południe na starcie biegu stanęło ponad 700 zawodników. Wśród nich przedstawiciele W- MOSG: st. chor. SG Andrzej Luśnia ( PSG w Bezledach), chor. SG Tomasz Kowalski (PSG w Braniewie), chor. sztab. SG Tomasz Bielski (PSG w Gołdapi). Zawodnicy mieli do pokonania dystans 15 kilometr ów. Większa część trasy przebiegała po plaży. Nasi biegacze przy pełnym słońcu i bezchmurnym niebie wyciskali z siebie ostatnie krople potu w pogoni za zwycięstwem. Długie treningi i przygotowania do zawodów przyniosły kolejne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej SG na podium znalazło się, aż 2 reprezentantów naszego oddziału. Drugie miejsce wywalczył chor. SG Tomasz Kowalski, tuż za nim na trzecim miejscu znalazł się chor. SG Andrzej Luśnia.

Reprezentacja W- MOSG w składzie: chor. sztab. SG Tomasz Bielski, st. chor. SG Andrzej Luśnia i chor. SG Tomasz Kowalski, nie zawiodła również w klasyfikacji drużynowej. Nasi reprezentanci stanęli na podium zdobywając 2 miejsce.

Zwycięzcy biegu otrzymali pamiątkowe ryngrafy, które wręczył Komendant Główny SG gen. bryg. SG Dominik Tracz. Ponadto zawodnikom gratulował Komendant M- OSG kontradmirał SG Piotr Stocki oraz Komendant PSG w Darłowie mjr SG Mikołaj Kaczanowicz.

druzyna1

druzyna-dekoracja

indywid

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Mistrzostwa SG w biegach przełajowych

  1. emeryt.

    WIELKIE GRATULACJE ZA TAK WYSOKIE WYNIKI I CIĘŻKĄ PRACĘ-BIEGAJĄCY K.OSTASZEWSKI.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...