Uczestnicy mogli spędzić miłe popołudnie

piknik_policja_3

piknik_policja_3Gołdapscy policjanci wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez Generalną Dyrekcje Dróg Krajowych i Autostrad w ramach podpisania umowy na modernizacje drogi krajowej K-65 na odcinku Gołdap-Kowale Oleckie. W Parku Miejskim organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji.

Policjanci z tutejszej komendy zaprezentowali sprzęt, jaki wykorzystują w codziennej służbie oraz przygotowali wszystkim uczestnikom konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, podczas którego każdy otrzymał prezent.

 

W miniony weekend w centrum Gołdapi odbył się piknik zorganizowany przez Generalną Dyrekcje Dróg Krajowych i Autostrad w ramach podpisania umowy na modernizacje drogi krajowej K-65 na odcinku Gołdap-Kowale Oleckie. Podczas imprezy uczestnicy mogli spędzić miłe popołudnie, które zapełnione było różnymi atrakcjami tj. konkurs wiedzy o Unii Europejskiej i ruchu drogowym.

W imprezie swój udział, oprócz Inspekcji Transportu Drogowego i Straży Pożarnej mieli również policjanci. W stworzonym przez funkcjonariuszy punkcie, prezentowany był sprzęt i urządzenia policyjne, które służą im w codziennej pracy. Wszyscy uczestnicy mogli obejrzeć oraz usiąść na miejscu pasażera w specjalnym samochodzie ruchu drogowego. Dużym zainteresowaniem, nie tylko najmłodszych cieszył się również policyjny motocykl. Funkcjonariusze przygotowali również konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Każdemu wręczali prezenty. Były to odblaski lub pluszowe pancerniki i maskotki.

pikink_policyjny

piknik_policja_3


Aktualności

Powiązane artykuły