Takie spotkania to ewenement

lo_po_latach_3

lo_po_latach_3Spotykają się regularnie od sześciu lat i po raz drugi w Gołdapi – takie właśnie spotkanie miało dziś miejsce w gołdapskim liceum, bowiem idzie tu o gołdapskich maturzystów z 1963 roku.

Zatem złoty jubileusz. Przybyło ich około dwadzieścioro i to nie tylko z Polski. Jeden z nich jest na przykład profesorem zwyczajnym kanadyjskiej uczelni, inny duchownym mieszkającym w amerykańskim stanie New Jersey. Są nauczyciele i przedsiębiorcy.

Część z nich to dawna klasa Zbigniewa Zdziecha i potem Jana Grzymkowskiego.

W poniedziałek spotkali się z dzisiejszymi uczniami gołdapskiego LO.

Jako że chcieli się młodszej generacji przedstawić przystępnie to poprosili o wprowadzenie panią Aleksandrę Ratasiewicz.

Zdecydowanie spotkania te stanowią ewenement, choćby dlatego, że nierzadko trudniej jest zorganizować się w tak licznej grupie ich młodszym kolegom z naszego liceum.

lo_po_latach_2

lo_po_latach_3

lo_po_latach_4

lo_po_latach_5

lo_po_latach_6

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Takie spotkania to ewenement

 1. wojteks

  Jak łatwo sprawdzić na „Naszej klasie” oraz na stronie gołdapskiego L.O.,klasa z rocznika 1963 liczyła 23 osoby (i tylu też absolwentów). Na tegorocznym zlocie (jak pisze redakcja) było ich ok. dwudziestu. Co na to inne roczniki i klasy absolwentów naszego liceum ? To musiała być wyjątkowa klasa. Wielki szacunek, podziw i gratulacje dla nieco starszych kolegów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Na spotkaniu chyba było parę osób z innej klasy, ale to i tak sporo…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. A co ten Pan tak usiadl plecami do tych sympatycznych Pan? Az strach pomyslec, ze moglby to byc ow profesor z kanadyjskiej uczelni. A poza tym mysle, ze spotkanie nalezalo do udanych he he.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...