Zapraszają na szkolenie

image012

image012Starostwo Powiatowe w Gołdapi 17 maja 2013 roku organizuje szkolenie pod nazwą „Bądź EKO”, które odbędzie się w Restauracji „Matrioszka” w Gołdapi przy ul. Partyzantów 27A. Początek szkolenia zaplanowano na godzinę 9.30.

Do udziału zaproszone są osoby zainteresowane podniesieniem wiedzy w zakresie ekologii i ochrony środowiska mieszkający na terenie Powiatu Gołdapskiego (teren 3 gmin: Gołdap, Dubeninki i Banie Mazurskie).

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać swój udział na Formularzu zgłoszeniowym osobiście, za pośrednictwem poczty (Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap) lub elektronicznie (inwestycje@powiatgoldap.pl) . Ilość uczestników jest ograniczona.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 87 615 44 04 lub na stronie internetowej:

http://egozdrowo.powiatgoldap.pl/

Celem szkolenia jest edukacja ekologiczna mieszkańców naszego Powiatu. Środowisko naturalne i związane z nim działania ekologiczne to w dzisiejszych czasach priorytetowe zagadnienia, Każdy może być EKO poprzez gospodarowanie odpadami, zastosowanie kolektorów ciepła czy dbałość o zrównoważony rozwój dzięki naturalnemu wykorzystaniu terenu.

Projekt „EGO-zdrowo i aktywnie” realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, ze środków Unii Europejskiej, oś IV LEADER w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

szkolenie_eko_loga


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Zapraszają na szkolenie

  1. podatnik

    Dlaczego akurat to szkolenie, podobnie jak inne tego rodzaju, ma odbyć się w knajpce. Chyba do celu szkoleń dobudowano piętro w budynku Powiatowego Urzędu Pracy? Czy taki wybór miejsca do przeprowadzenia szkoleń nie jest czasem formą wspierania czyjejś prywatnej działalności i nie leży w czyimś interesie oraz jakie są koszta z tym związane?