Zadecydujmy razem

dec

decW piątek odbyło się spotkanie grupy roboczej projektu w ramach udziału Gminy Gołdap w ogólnopolskim projekcie ,,Decydujmy razem”.

Przypomnijmy, że w ramach realizowanych w projekcie działań Radni Rady Miejskiej w Gołdapi przyjęli w formie uchwały 25 czerwca ubiegłego roku opracowany przez grupę roboczą ,,System profilaktyki i opieki nad dzieckiem i rodziną w gminie Gołdap. Program wspierania rodziny.”

Grupę roboczą stanowią przedstawiciele instytucji oraz organizacji lokalnych działających w sferze pomocy społecznej, kultury i edukacji.

Grupa realizuje swoje kolejne pomysły. Tym razem na 6 czerwca zaplanowano lokalne forum pod roboczym tytułem ,,Twoje dziecko i rodzina są najważniejsze”. Forum będzie okazją do zaprezentowania ofert instytucji i organizacji działających na rzecz wsparcia dziecka i rodziny

w gminie Gołdap. Szczegółowy program forum lokalnego przedstawimy wkrótce.

Zapraszamy osoby zainteresowane współpracą. Szczegółowe informacje dostępne są w Urzędzie Miejskim w Gołdapi u Pani Justyny Charkiewicz (e-mail: fundusze@goldap.pl, tel. 87 615 60 34). Kolejne spotkanie grupy roboczej zaplanowano na 22 maja w Domu Kultury w Gołdapi.

decydujmy_razem

 


Aktualności

Powiązane artykuły