Planowane są zmiany w organizacji ruchu

zmiany_ruch

zmiany_ruchSzanowni Państwo! Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi planuje wprowadzić zmianę organizacji ruchu na ulicy Partyzantów – na odcinku od ul. Królewieckiej do ul. Tatyzy a także na ulicy Jaćwieskiej – na odcinku od ul. Warsztatowej do ul. Tatyzy.

Zmiana organizacji ruchu polegałaby:

1. na ulicy Partyzantów (odcinek od ul. Królewieckiej do ul. Tatyzy) ruch dwukierunkowy zostałby zmieniony na jednokierunkowy w kierunku ul. Tatyzy z jednoczesnym lewostronnym zakazem zatrzymywania się i prawostronnym zakazem postoju ponad 30 min.

2. na ulicy Jaćwieskiej (odcinek od ul. Warsztatowej do ul. Tatyzy) zamontowany zostałby próg zwalniający z oznakowaniem pionowym i poziomym.

Zmiany w organizacji ruchu na przedmiotowych odcinkach dróg mają na celu poprawienie bezpieczeństwa, szczególnie w rejonie przedszkola a także poprawę przejezdności, którą ograniczają parkujące na poboczach pojazdy.

Swoje opinie i wnioski w powyższej sprawie można kierować do naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Gołdapi w terminie do 28 czerwca 2013r.

 

GRAFICZNY SCHEMAT PLANOWANEJ ORGANIZACJI RUCHU

zmiany_ruch_1

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły