Nietrzeźwy i bez prawa jazdy

policja napis

policja napisGołdapscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem mając w organizmie 0,3 promila alkoholu. Jak się również okazało, 30-letni Krzysztof G. jechał autem bez wymaganych uprawnień. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za prowadzenie pojazdu w stanie po użyciu alkoholu 30-atkowi grozi kara grzywny a nawet aresztu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11:30 w miejscowości Kośmidry w powiecie gołdapskim. Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego tutejszej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata cordoby. Po sprawdzeniu alkomatem okazało się, że 30-latek pił alkohol, wynik badania to 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Na tym jednak kłopoty Krzysztofa G. się nie skończyły. Sprawdzenie przez interweniujących policjantów wszystkich wymaganych podczas kontroli dokumentów wykazało, że 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Wobec obowiązujących przepisów mężczyźnie grozi kara grzywny a nawet aresztu.

 


Aktualności

Powiązane artykuły