O turystyce niekoniecznie dla turystów

TA karta AS

TA karta ASJesteśmy stąd i zależy nam, aby inni nas odwiedzali; chcemy promować swój region – Ziemię Gołdapską. Od kilku miesięcy uczestniczymy w ogólnopolskim projekcie Programu „Równać Szanse” SMS (Spełnienie Mazurskich Snów), który wymyśliliśmy sami.

Obecnie chcemy wydać nietypowy przewodnik w formie kart do gry dla rówieśników i ich rodzin z całej Polski; chcemy by do nas przyjeżdżali. Na wspomnianych kartach zamieszczamy fotosy miejsc noclegowych, zabytkowych, kulinarnych itp. wraz z adresami, aby gracze wiedzieli gdzie zjeść, zanocować, zajrzeć. Mamy znajomych w całej Polsce, ale karty rozdamy nie tylko im- będą one również dostępne na naszych terenach, szczególnie

w Centrum Informacji Turystycznej. Oprócz kart w tymże centrum zostawimy tzw. pogotowie krawieckie – mini przyborniki dla turystów.

W związku z wyżej wymienionymi działaniami poszukujemy

do współpracy wszystkich zainteresowanych rozwojem mazurskiej turystyki.

Pierwszą przyjazną nam osobą jest prezes Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap Pani Beata Otto. Razem z fundacją zapraszamy zainteresowanych do kontaktu 501 130 002 (S.KET- Alternatywa) i 728 334 508 (FRRG).

Uczestnicy projektu SMS z gołdapskiego gimnazjum

TA karta AS

 

Powiązane artykuły