Grozi im kara do 3 lat więzienia

napis-policja-11

napis-policja-11Mężczyźni podejrzani o pobicie mieszkańca Wólce zostali zatrzymani przez gołdapskich policjantów i osadzeni w areszcie. 37-letni Artur K. oraz 23-letni Tomasz O. usłyszeli już zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Do zdarzenia doszło 2 marca br. około godziny 14:15 w Wólce w gminie Banie Mazurskie. Dwóch mężczyzn pobiło mieszkańca tamtejszego mieszkańca. Pokrzywdzony doznał ogólnych obrażeń głowy. Policjanci ustali, że w zdarzeniu brali udział dwaj mieszkańcy Gołdapi, 37-letni Artur K. oraz 23-letni Tomasz O. Mężczyźni uderzali pokrzywdzonego pięściami po twarzy i głowie.

38 i 23-latek usłyszeli już zarzuty i złożyli wyjaśnienia. Przyznali się do zarzucanego im czynu. Funkcjonariusze wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny, a dodatkowo wobec Artura K. poręczenie majątkowe. Za przestępstwo pobicia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 


Aktualności

Powiązane artykuły